NOVO.SĄDECKA
ODKRYJ NAS NA NOVO!

Przez wiele lat miejsce w którym obecnie znajduje się Nasza restauracja współtworzyło niezapomniane chwile w Twoim życiu. Pozostały cudowne, bezcenne wspomnienia i mnóstwo pozytywnych emocji. Mamy dla Ciebie wspaniałą wiadomość- już teraz możesz podarować im drugie życie i zamienić je w rzeczywistość.

Napisz kolejny rozdział w scenariuszu Twojego życia w tym samym miejscu, ale zupełnie innej odsłonie.

...
... ...

ATMOSFERA
MIEJSCA

Nasz zespół to ludzie z pasją, profesjonaliści w każdym calu. Stoją na straży jakości produktów oraz smaku dań. Tworzą wyjątkowy klimat i budują pozytywne relacje z naszymi gośćmi. Ich szeroka wiedza, bogate doświadczenie oraz zaangażowanie sprawiają, że poczujesz się u nas wyjątkowo. Aranżując nowe wnętrze puściliśmy wodze wyobraźni i zastosowaliśmy niekonwencjonalne rozwiązania, które ostatecznie tworzą niesamowity efekt. Unikatowe detale, klimatyczne sprawiają, że poczujesz wyrafinowany luksus i charyzmatyczny nastrój.

SPRAWDŹ LOKALIZACJĘ

ROZRYWKA
& BIZNES

Wszystko w jednym miejscu – kwintesencja smaku, świetnie wykreowane wnętrze, fachowa załoga. Stworzyliśmy doskonałe miejsce na zorganizowanie bezpiecznego i komfortowego spotkania biznesowego. Zapraszamy również na rodzinny obiad, kolację przy blasku świec, zabawę z przyjaciółmi czy też świętowanie ważnych chwil w gronie najbliższych. To jedyna pozycja na mapie Nowego Sącza, gdzie kulinarną przygodę umili emocjonująca rozgrywka w kręgle.

REZERWACJA KRĘGLI ONLINE
... ...

KONTAKT